Hakkımda

Hosgeldiniz

Diyetisyen Eda Bozkurt Kimdir ?

İletişime Geçin
2014 yılında Gaziantep Üniversitesi Gıda Kalite Kontrolü ve Analizi Bölümünden mezun olup, ardından 2018 yılında TC İstanbul Bilim Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümünden mezun olmuştur.
Adana Kozan Devlet Hastanesi ,Çukurova Aşkın Tüfekçi Hastanesi, Ataşehir Florence Nightangele Hastanesi, Şişli Florence Nightangele Hastanesi, Altunizade EsteWorld Hastanesi, Özel Avrupa Şafak Hastanesi ve Leziz Diyet By Otel kurumlarında staj yapmıştır. Bugüne kadar birçok Beslenme ve Diyetetik kongre ve seminerlerine katıldı. Gıda Kalite ve Kontrolü, Kilo Yönetimi, Zayıflama ve Kilo alma, Kalp Damar Hastalıkları, Diyabet, Hipertansiyon ve Karaciğer Hastalıkları üzerine eğitim ve seminerlere katılmıştır.
Diyetisyen Eda Bozkurt’un amacı akademik bilgilerene ve çalıştığı süredeki tecrübelerine dayanarak sağlıklı beslenmeyi öğretip, danışanın yaşam şekli haline getirmesini hedeflemektedir. Hastalıklarda beslenme tedavisini uygulamak, yeme bozukluklarında beslenme tedavisi, gebe ve emziklilik dönemi beslenmesi, sporcu beslenmesi gibi birçok alanda
hizmet vermektedir. Aynı zamanda birçok hastalığa yakalanmadan koruyucu bir tedavi uygulamak ve bireylerin yaşam kalitesini artırmayı amaçlamıştır. Ayrıca Online Beslenme Danışmanlığı ve Kurumsal Beslenme Danışmanlığı da yapmaktadır.
Fitn Go Spor Salonunda, Ulusoy Organizasyon ve Kurumsal Yemek Şirketi’nde, Kurucusu olduğu Diyetisyen Eda Bozkurt Beslenme ve Danışmanlık Merkezinde önce Ağaoğlu Maslak 1453’te sonrasında Nişantaşı’nda halen hizmet vermeye devam
etmektedir.
Sıra Sende

Başarı ve Mutluluk Sağlıklı Beslenme Adımlarıyla Başlar

Şimdi İletişime Geçin
online

Kilo Verme Programı: Günlük Plan

Online Danışmanlık Al
Diyetisyen Eda Bozkurt'a Sor

İletişim

Adres: Bekiroğlu İş Merkezi Nişantaşı, Meşrutiyet Mah. Rumeli Cad, Matbaacı Osmanbey Sokagi No:36, 34371 İstanbul
Email: dyt.edabozkurt@gmail.com
Telefon: +905342636372